Радиодетали

Январь 2016

26 Январь 2016

Основною перевагою запровадження електронних закупівель підприємствами лісової галузі є запобігання корупції, розширення кола постачальників, ефективне витрачання бюджетних коштів та суттєва їх економія – Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук


Для забезпечення максимальної ефективності проведення закупівель товарно-матеріальних цінностей лісогосподарськими підприємствами та створення комплексного підходу управління у Держлісагентстві запроваджують не лише електронні аукціони, а й автоматизують весь ланцюжок закупівель: Заявка на потребу – Моніторинг цін – Контракт – Замовлення – Детальна аналітика.

Читать далее

25 Январь 2016

НА ЛУГАНЩИНІ ЗАФІКСОВАНО ДВА ВИПАДКИ НЕЗАКОННОГО ПОЛЮВАННЯ


Незважаючи на те, що на території  Луганської області полювання заборонено, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції, було зафіксовано два випадки незаконного полювання.

Читать далее

У Держлісагентстві відбулось обговорення напрямів реалізації проекту ГЕФ


2017–2021 рр. в Україні буде реалізовано проект Глобального екологічного фонду (ГЕФ) «Запровадження збалансованого землеуправління з метою попередження деградації земель, адаптації до змін клімату та внеску у зменшення бідності в сільських регіонах України». 

Читать далее

04 Январь 2016

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5