Радиодетали

Апрель 2016

27 Апрель 2016

На колегії Держлісагентства вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


30 років пройшло з дня аварії на Чорнобильській АЕС, відгомін якої ще довго впливатиме на стан навколишнього середовища України. Понад 200 тис. га лісів потрапили до зони відчуження.

Читать далее

25 Апрель 2016

ДОПОМОГА В УКРІПЛЕННІ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ДЕРЖАВИ


У березні 2016 року в Міністерстві оборони України відбулися відкриті торги по закупівлі деревини необробленої для будівництва фортифікаційних споруд.

Читать далее

«Відсутність державного фінансування лісогосподарських підприємств південних та східних областей може спричинити стихійне лихо», - Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук


23 квітня на Херсонщині відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. У порядку денному було і питання державного фінансування лісогосподарських підприємств. Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук зазначив, що складна ситуація, особливо із настанням пожежонебезпечного періоду,склалася не лише у Херсонській, а й у всіх південно-східних областях.

Читать далее

21 Апрель 2016

Станом на 20 квітня 2016 року вже ліквідовано 127 лісових пожеж


Держлісагентство постійно здійснює моніторинг проведення протипожежних заходів у лісових масивах.

Читать далее

13 Апрель 2016

Лісівники Луганщини висадили «Дерево миру»


Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з працівниками ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ» приєдналися до Всесвітньої ініціативи «Дерева Миру», яка стартувала в Україні 25 квітня 2015 року.

Читать далее

05 Апрель 2016

Розпочався семінар для працівників кадрових служб лісового господарства у Лубнах

4 квітня на базі Лубенського лісотехнічного коледжу розпочався Всеукраїнський семінар для працівників, відповідальнихза організацію роботи з персоналом у териріальних органах та органах безпосереднього підпорядкування Держлісагентства.

Читать далее

Відбулася прес-конференція Першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич


За її словами, у 2015 році, незважаючи на заходи, що були вжиті з охорони лісів, обсяг незаконних рубок становив 24,1 тис. куб. м, з яких 8,8 тис. куб. м (36 %) скоєно у лісах підприємств Луганського і Донецького ОУЛМГ, розташованих у районах проведення антитерористичної операції. Загальна кількість випадків становила 6 565, або 3,7 куб. м на 1 випадок. Сума шкоди, заподіяної лісу, становила 84,7 млн грн, відшкодовано – 4,6 млн грн, або 5 %.

Читать далее

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5