Радиодетали

Май 2016

31 Май 2016

Відбулася колегія Державного агентства лісових ресурсів України

 

30   травня  у Державному агентстві лісових ресурсів України відбулася колегія під головуванням Першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич та за участі Міністра аграрної  політики та продовольства України Тараса Кутового.

Читать далее

Держлісагентство має стати ініціатором змін у лісовій галузі, - Міністр Тарас Кутовий


Державне агентство лісових ресурсів України і вся лісова галузь потребує реформ. Напрацювати  та здійснити їх нам необхідно спільно з працівниками галузі. На цьому наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час колегії відомства.

Читать далее

30 Май 2016

Поставка деревини Збройним Силам України триває


На кінець травня 2016 року лісогосподарські підприємства області здійснили поставку деревини в обсязі 2,2 тис. кбм. для будівництва та облаштування фортифікаційних споруд у зоні АТО згідно договорів, укладених 15 квітня поточного року, що складає 61 % від запланованого об’єму поставки.

Читать далее

25 Май 2016

Держлісагентство ініціює якнайшвидше прийняття змін до Санітарних правил у лісах та Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених


Робочими групами при Державному агентстві лісових ресурсів України підготовлено прогресивні зміни до Санітарних правил у лісах України та доопрацьовано проект Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених. Про це повідомила Перший заступник Голови відомства Христина Юшкевич.

Читать далее

23 Май 2016

Держлісагентство: Прийняття Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених сприятиме розвитку вітчизняної деревообробної галузі


Прийняття проекту Положення про реалізацію лісоматеріалів необробленихє необхідним для встановлення чітких та прозорих правил для забезпечення розвитку вітчизняної деревообробної галузі.

Читать далее

Аукцион 3 квартал 2016 года


На Харьковской товарной бирже 08.06.2016 г. в 11-00, в рамках аукционной сессии, состоятся  аукционные торги по реализации необработанной древесины 3-го квартала 2016 года   охотхозяйствами Луганской области.

Читать далее

19 Май 2016

Відбувся семінар кадрових служб


В Луганському обласному управлінні лісового та мисливського господарства було проведено семінар для працівників кадрових служб державних підприємств області.

Читать далее

18 Май 2016

В Луганській ОДА розглянуто питання щодо протидії з незаконними рубками лісу


18 травня 2016 р. під керівництвом заступника Голови Луганської обласної державної адміністрації пройшла спільна нарада Луганського ОУЛМГ з представниками правоохоронних  органів.

Читать далее

Урядовці та деревообробники обговорили питання торгівлі необробленою деревиною


16 травня під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового відбулася розширена урядова нарада щодо врегулювання питання торгівлі необробленою деревиною та дотримання міжнародних зобов’язань України.

Читать далее

Робоча група вже напрацьовує зміни до Санітарних правил в лісах України, - Христина Юшкевич


Сьогодні у Державному агентстві лісових ресурсів України розпочалися засідання робочої групи з удосконалення нормативно-правових актів щодо здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах.

Читать далее

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5