Радиодетали

Июль 2016

29 Июль 2016

На колегії Держлісагентства Христина Юшкевич наголосила на посиленні боротьби з незаконними рубками

Під головуванням т.в.о. Голови Держлісагентства Христини Юшкевич відбулося засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України.

Читать далее

26 Июль 2016

Національні природні парки потрібні для збереження унікального біорізноманіття, - Христина Юшкевич

   Державне агентство лісових ресурсів України підтримує необхідність розширення природно-заповідного фонду на територіях, які є унікальними з точки зору збереження біорізноманіття. Про це повідомила т.в.о. Голови відомства Христина Юшкевич, коментуючи питання створення національних природних парків для однієї з радіостанцій країни.

Читать далее

21 Июль 2016

Наслідки стихійних буревіїв у Карпатах

Одним з найважливіших завдань лісового господарства є вирішення проблеми відновлення корінних деревостанів у Карпатах, підтримання стійкості лісових екосистем, підвищення їх продуктивності, посилення водоохоронних, ґрунтозахисних і протиерозійних властивостей.

Читать далее

20 Июль 2016

Лісові насадження потрібно не лише зберегти, а й збільшувати їх площу, - Христина Юшкевич на Дніпропетровщині

19 липня 2016 року т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич з робочим візитом відвідала Дніпропетровщину.

Читать далее

19 Июль 2016

На Луганщині лісівники та рятувальники локалізовували велику лісову пожежу під обстрілами

19 липня у Станично-Луганському та Малинівському лісництві Станично-Луганського району Луганської області силами та засобами державної лісової охорони Держлісагентства із залученням підрозділу ДСНС було локалізовано велику пожежу, яка охопила 300 га лісу.

Читать далее

Збережемо ліс разом!

Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до населення:

Читать далее

Велика пожежа на території держлісфонду ДП «Станично-Луганське ДЛМГ» локалізована

 

19.07.2016 року о 2 годині 30 хвилин пожежу у державному підприємстві «Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство» локалізовано на площі 300 га, в тому числі 100 га верхової.

Читать далее

18 Июль 2016

Надзвичайна пожежна ситуація в лісових масивах Луганщини

Високий клас пожежної небезпеки та сильний поривчастий вітер викликали збільшення лісових пожеж на території державного лісового фонду в Луганській області.

Читать далее

16 Июль 2016

Майже всі лісові пожежі розпочинаються поза межами лісових масивів, - Христина Юшкевич

Державне агентство лісових ресурсів України занепокоєне ситуацією, що практично всі лісові пожежі розпочинаються поза межами лісових масивів – на суміжних землях, зокрема, на торфовищах та сільгоспугіддях, що межують з лісом.

Читать далее

07 Июль 2016

Незважаючи на тиск, Держлісагентство продовжить очищення від недобросовісних представників лісової галузі, - Христина Юшкевич

Державне агентство лісових ресурсів розпочало та за будь-яких умов продовжить очищення лісової галузі від недобросовісних керівників державних лісгоспів. На цьому наголосила т.в.о. Голови відомства Христина Юшкевич.

Читать далее

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5