Радиодетали

Август 2016

18 Август 2016

Аукціон 4-го кварталу 2016 року

На торгівельному майданчику Харьківської  товарної біржі 29 серпня 2016 року об 11:00 годині в рамках аукціонної сесії, відбудуться торги з реалізації необробленої деревини заготівлі 4-го кварталу 2016 року лісомисливськими господарствами Луганської області. 

Читать далее

15 Август 2016

Держлісагентство: Роботу системи електронного обліку деревини повністю забезпечує держпідприємство «ЛІАЦ»

Державне підприємство «ЛІАЦ» під керівництвом Держлісагентства розробляє та впроваджує правові механізми здешевлення функціонування системи електронного обліку деревини з метою економії державних коштів підприємств. На цьому наголосила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич. Читать далее

12 Август 2016

Держлісагентство: На Миколаївщині майже 50 га лісових земель повернуто державі

Господарський суд Миколаївської області визнав незаконним рішення, яке було прийнято у 2013 році Коблівською сільською радою Березанського району про вилучення у державного підприємства «Очаківське лісомисливське господарство» земельної ділянки площею 46,8 га та переведення до земель запасу Коблівської сільської ради.

Читать далее

Необхідно активізувати співпрацю з громадськістю на місцях, - Христина Юшкевич

Взаємодія з громадськістю, залучення місцевих жителів до участі в управлінні лісами, зробить нашу роботу більш прозорою та відкритою. А це, в першу чергу, допоможе у боротьбі з незаконними рубками та реформуванні лісового господарства. На цьому наголосила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич на своїй сторінці у Facebook.

Читать далее

10 Август 2016

Керівництво Держлісагентства проінспектувало роботу рейдових бригад на Чернігівщині

9 серпня 2016 року т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич проінспектувала роботу мобільних рейдових бригад у Новояриловицькому лісництві ДП «Добрянське лісове господарство», що на Чернігівщині.

Читать далее

04 Август 2016

За І півріччя 2016 року підприємствами лісової галузі сплачено до бюджету 1,6 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів,- Христина Юшкевич

Як повідомила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич, за І півріччя 2016 року підприємствами лісової  галузі сплачено до бюджету 1,6 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

Читать далее

01 Август 2016

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад

 В Луганському обласному управлінні лісового та мисливського господарства оголошується конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця

Провідні спеціалісти відділу лісового та мисливського господарства (2 вакансії)

 

1. Наказ про оголошення конкурсу

2. Таблиця посад Луганського ОУЛМГ

3. Умови проведення конкурсу на посаду державного службовця (категорія "В") 1

4. Умови проведення конкурсу на посаду державного службовця (категорія "В") 2

Читать далее

Держлісагентство: З початку року в лісах України ліквідовано майже 440 пожеж

За оперативними даними Державного агентства лісових ресурсів України з початку року працівниками державної лісової охорони ліквідовано майже 440 пожеж на площі 716 га в лісах державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держлісагентства.

Читать далее

Поставка паливної деревини базі ВТК Національної гвардії України

  У червні та липні 2016 року для забезпечення виконання завдань та функцій база виробничо-технологічної комплектації Національної гвардії України проводила відкриті торги по закупівлі деревини паливної.

Читать далее

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5