Радиодетали

Январь 2017

27 Январь 2017

Христина Юшкевич: Відповідальність за браконьєрство буде суттєво збільшена

 

Державне агентство лісових ресурсів України підготувало проект спільного наказу Мінагрополітики та Мінприроди, який передбачає суттєве збільшення такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання.

Читать далее

25 Январь 2017

Інформація для ЗМІ

 

Ознайомившись з чисельними публікаціями в засобах масової інформації з питань досудового слідства відносно посадових осіб, в тому разі,- й Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, адміністрація установи вважає за можливе звернути увагу користувачів та читачів на те, що дійсно прокуратурою Луганської області здійснюється таке досудове слідство. Між тим, в якості запобіжного заходу першому заступнику начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства Шевченку Володимиру Вячеславовичу 24 січня поточного року було  обрано заставу.

Читать далее

Українські лісівники разом з шотландськими колегами обговорили питання ведення лісового господарства

 

Представники Лісової Комісії Шотландії, Конфедерації компаній лісового комплексу Великобританії Confor та Центру наук про деревину і технології її використання разом з українськими лісівниками, науковцями і керівниками місцевих управлінь лісомисливського господарства під час круглого обговорили стан галузі, підходи до ведення лісового господарства обох країн, основні виклики та перспективи розвитку, сьогодні, 24 січня, у Держлісагентстві.

Читать далее

23 Январь 2017

Поставка деревини військовим

За час проведення антитерористичної операції на сході України підприємства та організації, що залишилися на підконтрольній Україні території, взяли активну участь у вирішенні проблем забезпечення захисників української державності.

Читать далее

18 Январь 2017

Держлісагентство сприяє ідентифікації та збереженню пралісів в Україні

  З метою удосконалення законодавства у Верховній Раді України був розроблений законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат» (реєстр. № 4480), який прийнятий у першому читанні 17 січня 2017 року. Читать далее

Привітання з Водохрестям

                                                         

                                                                               Шановні колеги!

Сьогодні ми відзначаємо особливий день - день ХрещенняГосподнього.

Нехай у це священне свято помисли наші стануть чистішими, душа - спокійніше, а серце - радіснішим. А святая водохресна вода нехай змиє всі тяготи і печалі, розчинить без сліду смуток і нудьгу і наповнить усіх нас бадьорістю і здоров'ям.

Читать далее

17 Январь 2017

Рейди з охорони хвойних насаджень у новорічний період

 

  З метою запобігання  незаконним рубкам хвойних дерев протягом новорічних свят, в кожному з лісогосподарських підприємств Луганського ОУЛМГ  впродовж ялинкової кампанії традиційно були організовані рейдові бригади, які цілодобово патрулювали територію державного лісового фонду.

Читать далее

16 Январь 2017

Інфографіка: лісівники у 2016 році відтворили більше лісів, ніж було зрубано протягом 2015 року

Протягом 2016 року у лісогосподарських підприємствах, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, були відтворені ліси на площі 52,6 тис. га, що перевищує площу суцільних зрубів* (50,1 тис. га) майже на 5%. Читать далее

13 Январь 2017

Погода Северодонецк

<!-- bigmir)net weather informer: ukraina, severodonetsk, 120x105, blue, ru -->
<a href="/http://weather.bigmir.net/main/severodonetsk/40568/" target="_blank" title="Погода Северодонецке &#187; Украина" onclick="javascript:this.href+='?informer=1'"><img src="/http://bmu.img.com.ua/informer/weather/ru/120x105/blue/ukraina/severodonetsk.png" width="120" height="105" alt="Прогноз погоды в Северодонецке &#187; Украина" title="Прогноз погоды в Северодонецке &#187; Украина" border="0" /></a>
<!-- END bigmir)net weather informer -->

Читать далее

Ялинкова кампанія 2016

 

В Луганському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

були підведені підсумки ялинкової кампанії 2016 року.

Читать далее

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5