Радиодетали

Февраль 2017

28 Февраль 2017

Лісівники Луганщини готуються до весняних лісокультурних робіт

Початок весни традиційно приносить лісівникам приємні турботи. Так луганські лісоводи вже приступили до ревізії та ремонту сільськогосподарської техніки та тепличного господарства,  своєчасно було засніговане насіння сосни та заготовлений сніг для весняного зберігання сіянців.

Читать далее

24 Февраль 2017

Держлісагентство оголосило конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів

 З 21 лютого 2017 року наказом Державного агентства лісових ресурсів України оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів.

Читать далее

21 Февраль 2017

Триває обговорення шляхів реформування лісової галузі України

 

 20 лютого, у Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулися засідання двох підгруп Робочої групи з реформування лісового господарства за участю т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич та заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря, народних депутатів України, науковців, експертів та громадськості.

Читать далее

17 Февраль 2017

Конкурс малюнків «Ліси поруч з нами»

 З нагоди Міжнародного дня лісу, Національне представництво FSC в Україні за сприяння громадської спілки «Асоціація відповідальних лісопромислових підприємств України» з 15 лютого – 15 березня проводиться конкурс малюнків «Ліси поруч з нами».  Запрошуємо учнівську молодь всієї України взяти участь в конкурсі. Читать далее

16 Февраль 2017

Перші електронні торги

 

В Луганській області, вперше в Україні, відбулися електронні торги з продажу необробленої  деревини заготівлі  II кварталу 2017 року, які проводились Аграрною  біржею.

Читать далее

10 Февраль 2017

Відбулось засідання Громадської ради при Держлісагентстві

Члени Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України обговорили питання фінансування лісового господарства у південних та східних регіонах, реалізації необробленої деревини та плану роботи Громадської ради на 2017 рік під час засідання, що відбулось 9 лютого ц.р. Читать далее

Держлісагентство співпрацюватиме зі Світовим банком щодо реформування лісової галузі України

Сьогодні відбулася зустріч т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич з керівником практики з питань навколишнього середовища та природних ресурсів Світового банку Валері Хікей та старшим спеціалістом з питань лісового господарства Світового банку Ендрю Мітчеллем.

Читать далее

06 Февраль 2017

В Україні на 25 років заборонили полювання на лося

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак підписав Наказ №41 «Про заборону полювання на лося». Про це повідомили в прес-службі Кабміну. Читать далее

03 Февраль 2017

АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

«14» лютого 2017 року відбудеться загальний аукціон з продажу деревини необробленої заготівлі ІІ-го кварталу 2017 року лісомисливських господарств Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства:

Читать далее

конкурс на зайняття вакантних посад державної служби

 

Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства оголошено конкурс на зайняття  вакантних посад державної служби: категорії «Б» - начальник відділу лісового та мисливського господарства Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства та категорії «В» головного спеціаліста з питань управління персоналом Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства. Прийом документів до 16.02.2017.

Конкурсний відбір на зазначені посади призначено на 22 лютого 2017 року о 10.00 за адресою: Луганська область, смт. Сиротине, вул. Миру, буд. 86 (адмінбудівля ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ»).

Читать далее

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5