Радиодетали

Март 2017

31 Март 2017

Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі

201Пожежонебезпечний період розпочинається водночас із сезонним потеплінням. З квітня місяця, після сходу снігового покриву, в лісах України наступає період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж.

Особливо вразливі до виникнення пожеж ліси Півдня та Сходу країни.

Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної  безпеки  у лісах, що може застерегти від трагічних наслідків.

Читать далее

Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» на Луганщині

 

31.03.2017 року На Луганщині відбулася щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Читать далее

29 Март 2017

Акція "Майбутне лісу в твоїх руках", м. Старобільськ

З 21 березня, триває щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», проголошена Генеральною Асамблеєю ООН, як день лісу.

Читать далее

28 Март 2017

В Новоайдарському районі триває акція « Майбутнє лісу в твоїх руках»

 

 Щороку навесні ДП «Новоайдарське лісомисливське господарство» проводить акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка проходить за участю шкільної молоді, представників органів влади та небайдужих громадян.

Читать далее

24 Март 2017

"Майбутнє лісу в твоїх руках" по ДП «Новоайдарське ЛМГ»

21 березня відзначається Всесвітній день лісу. Дуже символічно, що свято припадає на день весняного рівнодення, який зазвичай вважається першим днем весни й уособлює в собі пробудження природи. Цей день дає нам можливість ще раз осягнути мудрість лісу, значення його для всієї планети та кожного ïї жителя.

Читать далее

Лісопосадочні роботи в Станиці Луганській

  З поверненням стабільної, теплої погоди, луганські лісівники, згідно з плановими завданнями продовжують посадку лісів.

Читать далее

23 Март 2017

Виставка «СХІД-Експо 2017» у Сєвєродонецьку

Сьогодні у Льодовому палаці м.Сєвєродонецька відбулося урочисте відкриття бізнес-виставки для малих і середніх підприємств у Східній Україні СХІД-ЕКСПО-2017.

Читать далее

22 Март 2017

Христина Юшкевич: Обсяг відтворення лісів у 2017 році становитиме понад 50 тис. га

 

 21 березня 2017 року, у Міжнародний день лісів та у рамках акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках», т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич та представники делегації з Республіки Словенія взяли участь у посадці лісу на території Макарівського лісгоспу (Київська область).

Читать далее

20 Март 2017

Колегія Луганського обласного управління

 16 березня 2017 року відбулося засідання колегії Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, на якому розглянуто питання проведення лісокультурних робіт, готовність лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2017 року, про якість проведення ревізій майстерських дільниць та фінансовий стан підприємства.

Читать далее

16 Март 2017

«Ліси поруч з нами»

  З нагоди Міжнародного дня лісу, Національне представництво FSC в Україні за сприяння громадської спілки «Асоціація відповідальних лісопромислових підприємств України» проводить конкурс малюнків «Ліси поруч з нами».

Читать далее

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5