Радиодетали

Апрель 2018

27 Апрель 2018

Весняні клопоти лісівників

Тривають весняні лісокультурні роботи на підприємствах, що входять до сфери управління, Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства. Читать далее

Гості в Новоайдарському лісництві

 

   Вже стало традицією, що з настанням весни, по всій території України триває акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Надзвичайно велика кількість учнівської молоді долучилася до проведення посадки лісу, парків та скверів.

Читать далее

20 Апрель 2018

Пожежна безпека - це важливо!

 На території державного  підприємства «Новоайдарське лісомисливське господарство»  впродовж тижня проходили різноманітні ознайомчо-пізнавальні заходи в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Читать далее

18 Апрель 2018

В Новоайдарському районі стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

     14 квітня в парку «Сосновий» пройшла щорічнаВсеукраїнськаакція «Майбутнє лісу в твоїх руках», під час якої були висаджені саджанці абрикосу, вишні, горіху та сосни звичайної.

Читать далее

17 Апрель 2018

Обмеження у праві полювання до боржників

 


Керівництво та фахівці Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства взяли участь в обговоренні питань налагодження взаємодій спільно зі службами пробації, поліції та органів місцевого самоврядування щодо застосування обмежувальних заходів до боржників зі сплати аліментів. Захід відбувся в приміщенні Луганської обласної державної адміністрації 12 квітня 2018 року.

Читать далее

13 Апрель 2018

Посадка лісових культур у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

З 13.04.2018 року на Луганщині проводиться щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Читать далее

11 Апрель 2018

У Парламенті зареєстровано законопроекти, які закладають основи для реформування лісової галузі, - Володимир Бондар

Днями за авторства народних депутатів України – членів Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин у Парламенті зареєстровано низку законопроектів, спрямованих на забезпечення фінансування лісового господарства, ефективного його ведення та посилення охорони лісів. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар. Читать далее

06 Апрель 2018

Вітання з Великоднем!

 

Христос воскрес!

У світлий і урочистий день Великодня бажаємо добра, благополуччя і миру вашому дому! Нехай життя оновиться разом з природою, нехай почуття світлої радості не покидає душу як можна довше. Гармонії, любові, сімейного затишку і щастя!

 

 

      З повагою, колектив та керівництво 

 Луганського ОУЛМГ                

Читать далее

04 Апрель 2018

Законопроект №8125 унеможливлює передачу лісів у концесію

3 квітня 2018 року Верховною Радою України у першому читанні (за основу) прийнятопроект Закону України «Про концесії»           (реєстр. № 8125). Читать далее

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5