Радиодетали

Чергова колегія  Луганського обласного управління   лісового та мисливського господарства  відбулася  6 січня 2017 року.

 

Т.в.о. начальника управління  Олексій Латинін, детально розповів про хід грудневої виробничої наради Держлісагентства. Зокрема, він повідомив, що створена робоча група по формуванню лісової політики в Україні. Поставлено завдання удосконалити проведення аукціонів з продажу деревини, подати пропозиції  до «Санітарних правил у лісах України». Наголошувалося й на необхідності посилення виконавської дисципліни.

Керівники підвідомчих підприємств доповіли про заходи роботи, намічені на перший квартал 2017 року в умовах відсутності бюджетного фінансування і перспективи розвитку на рік в цілому.

Керівництвом управління було відзначено, що для подальшого зростання виробничих потужностей і, як наслідок, підвищення матеріальної незалежності підприємств, керівникам необхідно вишукувати нові прогресивні технології виробництва, сучасні методи і форми господарювання.  Учасники колегії відвідали цехи Сєверодонецького і Новоайдарського ЛМГ, де ознайомилися з процесом розкрою сировини на заготовки.

На колегії розглянуто низку інших питань.  Так план по реалізації новорічних ялинок було виконано на 101%.  Було реалізовано близько 30 тис ялинок.  Середня опускна ціна ялинки склала 72 гривні.Зростання ціни порівняно з 2015 роком склало  близько 10 гривень.  Керівництвом було зазначено, що не дивлячись на виконання плану, об'єм продажів ялинок був недостатнійі його рекомендовано переглянути в перспективі на 2017 рік.

                                                   Прес-служба  Луганського ОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5