Радиодетали

 16 березня 2017 року відбулося засідання колегії Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, на якому розглянуто питання проведення лісокультурних робіт, готовність лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду 2017 року, про якість проведення ревізій майстерських дільниць та фінансовий стан підприємства.

Першочерговим завданням лісівників завжди були, і будуть лісовідновлення та лісорозведення, охорона лісів, підвищення їх продуктивності та цінності, раціональне використання лісових ресурсів, захисних функцій та корисних властивостей лісів.

Недофінансування державою та близькість бойових дій, накладають специфічний відбиток у роботі підприємства і змушують шукати нові підходи в організації діяльності лісівників. Але незважаючи на складнощі, працівники підприємства планують нарощувати обсяги робот в порівнянні з минулим роком. Керівники лісгоспів обговорили план виконання наказу обласного управління "Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2017 року», підготували комплекс протипожежних заходів, провели роботу з затвердження мобілізаційно-оперативні планів гасіння пожеж та забезпечення охорони лісів від незаконних рубок. Також було визначено шляхи взаємодії з сільгоспвиробниками та місцевим населенням щодо заборони випалювання сухої рослинності.

 

 

                                       Прес-служба ЛОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5