Радиодетали

 

 Щороку навесні ДП «Новоайдарське лісомисливське господарство» проводить акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка проходить за участю шкільної молоді, представників органів влади та небайдужих громадян.

Головною метою акції є виховання шановливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі. А ще вона сприяє вихованню у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечує зацікавленість у збереженні лісових насаджень, стимулює до дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснює широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлює та надає можливість учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення.

 Так і сьогодні службовці Новоайдарської районної державної адміністрації долучилися до проведення акції з  працівниками  державної лісової охорони Новоайдарського лісництва  разом,  протягом кількох годин висаджували саджанці абрикосу , сливи, вишні, сосни та каштану на рукотворних терасах на березі р. Айдар.  В цілому в акції прийняли участь 32 чоловіка.

Посадковий матеріал,  який використувався під час проведення акції  - це  клопітка робота учнів шкільного лісництва «Дубок» Новоайдарської санаторної школи -  інтернату, які  своїми силами збирали насіння, потім висівали та впродовж року вирощували та доглядали за посівами. Вся ця робота виконувалася  для озеленення рідного краю.

Лісові культури будуть рости і через роки радуватимуть  своєю величчю та красою, а кожен з учасників , напевне назавжди запам'ятає день,коли зробив свій особистий внесок в озелененні рідного краю.

Після плідної праці учасники акції сфотографувалися на згадку та обмінялися приємними емоціями від корисної справи.

 

                       Адміністрація ДП «Новоайдарське ЛМГ»

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5