Радиодетали

29 червня, в приміщенні ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ», відбулася чергова виробнича нарада Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства за матеріалами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубка Г.Г.

На нараді були розглянуті заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів та сільськогосподарським угіддям у ліній період.

Досі на підконтрольній території області обстановка залишається складною. Основна причина пожеж в екосистемі – необережне поводження з вогнем населення, несанкціоновані випали та наслідки бойових дій.

Виходячи з того, що пожежонебезпечнийперіод підходить до своєї активної фази і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, керівникам підприємств необхідно регулярно проводити заняття з працівниками лісової охорони щодо дій при виникненні пожежі, відслідковувати ситуацію зі станом протипожежних технічних приладів та споруд, звертатися через засоби масової інформації до громадян з проханням не провокувати пожежі та дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на природі. 

Так незважаючи на відсутність фінансування галузі, луганські лісоводи докладають максимум зусиль для збереження і примноження лісів в області.В силу обставин що склалися, на допомогу луганчанам приходять коллеги з іншіх регіонів держави. Так лісомисливські господарства Хмельницького та Чернігівського обласних управлінь, надали безповоротню фінансову допомогу луганчанам у розмірі одноденного заробітка.

 

 

                                                                        Прес-служба ЛОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5