Радиодетали

 

1серпня 2017 рокуна Аграрній біржі було проведено загальний аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу ІV кварталу.

Споживачам була представлена продукція лісомисливських підприємств Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.  Аукціон традиційно відбувся у електронній формі.

Постійними лісокористувачами було запропоновано до продажу 4725куб.м. деревини.На цей раз, в порівнянні з минулим аукціоном, активність покупців була дещо нижчою.Всього було продано645куб.м. деревини, що склало лише 13,7% від загального обсягу. Найбільша конкуренція очікувано спостерігалася по лотах техсировини соснової, зміна ціни щодо якої,досягала71 %.               

Надалі, з асортиментом лісопродукції, яка буде реалізовуватися на наступних щоквартальних аукціонах, можно ознайомитися на сайті Аграрної біржі або на офіційному сайті Луганського ОУЛМГ.  Детальну інформацію про участь у наступних  оn-line аукціонах можна отримати на офіційній сторінці Аграрної біржі http://agrex.gov.ua/. Для участі в аукціоні, потрібна попередня реєстрація на сайті Аграрної біржі.

                                                                                               Прес-служба ЛОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5