Радиодетали

 За час проведення антитерористичної операції на сході України підприємства та організації, що залишилися на підконтрольній українській владі території, взяли активну участь у вирішенні проблеми забезпечення захисників української державності.

        Не залишаються осторонь від вирішення армійських проблем і лісоводи Луганщини. З 2014 року налагоджена плідна, взаємовигідна співпраця державних лісомисливських підприємств Луганщини з Національною гвардією України. Позитивна тенденція простежується і в цьому році.

        Так, на початку вересня поточного року на торгах, проведених Базою виробничо-технічної комплектації Національної гвардії України, переможцями були визнані ДП «Біловодське ЛМГ» та ДП «Новоайдарське ЛМГ» Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

        За результатами торгів були складені договори про закупівлю товарів за бюджетні кошти між базою виробничо-технічної комплектації Національної гвардії України та ДП «Біловодське ЛМГ» на закупівлю деревини твердих порід  в обсязі 900 кбм. та ДП «Новоайдарське ЛМГ» на деревину хвойних порід в обсязі 1300  кбм., і вже з 27 вересня розпочнеться поставка деревини замовнику. Загальна сума по торгам склала близько 1,2 млн. гривень.

Слід зазначити, що така співпраця, особливо в умовах відсутності фінансування з боку держави, є одним з напрямків покращення фінансового стану підприємств лісової галузі Луганщини.

Прес-служба Луганського ОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5