Радиодетали

 

15 листопада 2017 року, відбувся «Круглий стіл» фахівців Головного управління Держпраці у Луганській області з керівництвом та інженерами з охорони праці державних підприємств лісомисливських господарств Луганської області.

 

З вступним словом до присутніх, виступив заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Дмитро Рисухін. Він ознайомив присутніх з основними завданнями, повноваженнями та правами управління.

В свою чергу,  т.в.о.начальника, заступник начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Латинін підкреслив, що незважаючи на відсутність фінансування з боку держави, підприємствами галузі робиться все можливе для покращення умов та безпеки праці.

Виділяються кошти на проведення навчання посадових осіб і робітників, на придбання спецодягу, спецвзуття, проведення медичних оглядів та  атестації робочих місць.

Під час проведення «Круглого столу» з провідними галузевими спеціалістами  управління Держпраці, були обговорені актуальні аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці.  Фахівці ГУ Держпраці надали ряд компетентних та вичерпних відповідей на питання учасників та проконсультували присутніх щодо нових принципів і форм взаємодій служби та підприємств.

 

 

                                                       Прес-служба Луганського ОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5