Радиодетали

 

15.11.2017 року  Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства на базі державного підприємства «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» було організовано проведення обласного семінару - навчання з питань захисту лісів.

 

В семінарі – навчанні, проведеного фахівцями державного спеціалізованого лісозахисного підприємства ««Харківлісозахист» приймали участь всі державні лісогосподарські підприємства Луганської області. Семінар проведено з метою покращення роботи з захисту лісів від шкідників та хвороб лісу, доведення до фахівців лісгоспів сучасного рішення проблемних питань покращення санітарного стану насаджень.

Для працівників лісогосподарської галузі Луганської області провела лекцію - навчання з зазначеного питання начальник відділу нагляду та прогнозу державного спеціалізованого лісозахисного підприємства ««Харківлісозахист» Кучерявенко Т.В. Основними темами лекції були:  фенологія розвитку видів основних стовбурових шкідників лісу, шкідників крони дерев, методи боротьби з ними та проведення санітарно оздоровчих заходів у відповідності до діючих Санітарних правил в лісах України. Теоретичні питання, які були висвітлені на семінарі підтверджені зразками пошкоджених дерев, слайдами та фотографіями, відео матеріалами.

 Для проведення практичного закріплення теорії по хвоє-гризучих шкідників було організовано виїзд на площу лісових насаджень пошкоджених пильщиком – ткачем, звичайним сосновим пильщиком.

Спеціалісти лісогосподарських підприємств в процесі семінару спілкувалися між собою з  інших  робочих питань, по  вирішенню той чи іншої проблеми роботи галузі в умовах відсутності державного фінансування.

 

 

 

 

                                                                Прес-служба ЛОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5