Радиодетали

 

   З  календарного початку зими, лісогосподарські підприємства області, розпочинають реалізацію новорічних ялинок, заготівля яких здійснюється на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи запроваджені з метою зменшення шкоди для навколишнього середовища.

   Традиційний асортимент порід, які вирощуються в якості новорічних ялинок в нашому регіоні складають сосна звичайна та сосна кримська.

Так в Луганській області,  середня ціна новорічної ялинки складатиме близько 90 гривень.   Громадяни можуть купувати ялинки прямо в державних лісгоспах. Це буде значно дешевше, ніж на  ялинкових базарах. Окрім того, лісгоспами буде організована роздрібна торгівля ялинками на торгових точках, майданчиках, ярмарках і ринках районних центрів та інших населених пунктів області.

   Для маркування ялинок використовуються самоклейні етикетки зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання. Етикетки містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки, на сайті  http://www.ukrforest.com.

  У випадку, якщо інформація на сайті відсутня – це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

   Сподіваємося на свідомість громадян при придбанні ялинок та просимо при виборі новорічних ялинок звертати увагу на наявність самоклейної етикетки. Про факти зловживання або виявлення порушення просимо повідомляти до органів Національної поліції та на телефон «гарячої лінії» обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

 

 

                                                            Прес-служба Луганського ОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5