Радиодетали

 

   Вже стало традицією, що з настанням весни, по всій території України триває акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Надзвичайно велика кількість учнівської молоді долучилася до проведення посадки лісу, парків та скверів.

  Лісівники забезпечують посадковим матеріалом лісових та декоративних порід, діляться набутим досвідом та знайомлять з роботою лісової галузі. Так у процесі спільної роботи завжди зароджується кріпка дружба.

 Прикладом такої дружби є спільні справи Новоайдарського лісництва та Новоайдарської обласної санаторної школи-інтернату. Днями учні 1 класу під керівництвом вчителя Верещаєвої Н.А. та вихователя Мельнікової О.М. прийшли на екскурсію до лісництва, де їх гостинно зустрів дружній колектив на чолі з лісничим Юрієм Черкасовим.

   Дітям цікаво було дізнатись про професію лісівника, на власні очі побачити міні-зоопарк, створений ентузіастами. Хлопчики та дівчатка вперше побачили, як висівають насіння дерев і, навіть, спробували зробити це самостійно.

   Першокласники оглянули лісогосподарську техніку, яку використовують при посадці лісу, обробці ґрунту та під час гасіння лісових пожеж, ознайомились з правилами пожежної безпеки. На згадку про зустріч діти залишили лісівникам свої творчі роботи: малюнки, паперових лебедів.

                                

Помічник лісничого

Новоайдарського лісництва Ганшин І.О.

                                                                     Прес-служба ЛОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5