Радиодетали

 

З метою відпрацювання взаємодії органів управління та сил цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій в лісових масивах, 25 травня на території Житлівського лісництва державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство», відбулись навчання з гасіння великих лісових пожеж.

 

В навчаннях взяли участь особовий склад та техніка Головного управління ДСНС України у Луганській області та Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.Також до навчань були залучені служби цивільного захисту та місцеві органи влади. Гасіння пожежі корегувалося в онлайн-режимі з пожежно- спостережної вежі ДП «Кремінське ЛМГ» оснащеною камерою відеоспостереження та з квадрокоптера ДСНС.

  Під час навчань були відпрацьовані спільні дії щодо ліквідації великої лісової пожежі та її наслідків, та дії з евакуації громадян, які опинились в осередку пожежі.

Було продемонстровано взаємодію між службами Державної лісової охорони, ДСНС, цивільного захисту та районної евакуаційної комісії. Для гасіння великої лісової пожежі було залучено пожежний потяг.

Також під час навчання були виконані роботи з обстеження та розмінування території піротехніками аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області.

 

 

                                                                     Прес-служба Луганського ОУЛМГ

© При використанні матеріалів посилання на сайт "Луганського ОУЛМГ" обов'язкове

Joomla 2.5